PODOLOG Saska Kępa

Od poniedziałku do piątku 10:00 - 20:00 w soboty 12:00 - 18:00
phone + 48 785 444 389

Dermokosmetyka twarzy

Dermokosmetyka twarzy w naszej Klinice to „pH formuła” czyli wieloetapowy program walki z różnymi problemami skóry.

Jedyny system, w którym skumulowano moc wielu kwasów, witamin, antyoksydantów, aminokwasów, pierwiastków śladowych oraz substancji przeciwzapalnych dzięki czemu zmaksymalizowano ich wpływ na skórę, co w rezultacie prowadzi do osiągnięcia efektów niemożliwych przy zastosowaniu pojedynczych kwasów.

 

Zabieg resurfacingu skóry pHformuła wycelowany jest w szereg chorób skóry takich jak:

 

1. Przygotowanie

2. Resurfacing

3. Odbudowa i ochrona

 

Zabiegi wykonywane są w różnych odstępach czasu, w zależności od ich siły.

Wyniki leczenia zależą od właściwej aplikacji, a także od prawidłowego stosowania preparatów przed zabiegami w gabinecie jak i po tych zabiegach w domu.

 

1. PRZED

+ preparaty z grupy ACTIVE (na dzień i na noc)

 

2. PROCEDURA PROFESJONALNA W GABINECIE

+ zabiegi resurfacingu skóry stosowane w odstępach od 10 do 21 dni

 

3. PO

+ preparat z grupy recovery (na dzień i na noc)
ochrona UV (na dzień)
P.O.S.T. resurfacing cream (w zależności od potrzeb)

 

Chemiczne oddziaływanie na skórę przy zastosowaniu resurfacingu jest zupełnie inne niż w przypadku konwencjonalnych peelingów. Peelingi powodują głównie złuszczanie skóry, podczas kiedy procedura resurfacingu zmusza komórki do regeneracji (wpływa na jej przyspieszenie) przy jednoczesnej o wiele mniejszej traumie i podrażnieniu skóry. Efekt ten jest osiągnięty dzięki niepowtarzalnemu bio-przyswajalnemu kompleksowi transportującemu (PH-DVC), który gwarantuje zmaksymalizowane kontrolowane dostarczanie substancji czynnych bez żadnych negatywnych skutków ubocznych często występujących przy konwencjonalnych peelingach.

 

Program resurfacingu jaki dobierzemy w Klinice do Państwa skóry to kompletny dermatologiczny system zawierający unikalną kombinację składników aktywnych niezbędnych w leczeniu różnych problemów skóry. Stosując pełny kompletny program i postępując zgodnie z naszymi zaleceniami nie tylko dostrzeżecie Państwo widoczne efekty ale i ochronicie swoją skórę przed jej dalszym zniszczeniem.

 

MOŻLIWE REAKCJE SKÓRY: